Komplet punktów siatkarzy Chrobrego. Wygrana w meczu z Wrześnią

Wygrana z Krispolem Września
Wygrana z Krispolem Września SPS Chrobry Głogów
Siatkarze SPS-u Chrobry Głogów sprawili kibicom dużą radość wygrywając mecz z Krispolem Września.

W sumie cztery sety obejrzeli kibice podczas rozgrywanego w Głogowie meczu między SPS Chrobry Głogów a Krispolem Września. Głogowianie wygrali spotkanie we własnej hali 3:1, sprawiając przy tym sporą radość swoim fanom. Dla Chrobrego każda wygrana jest cenna, a w ostatnim czasie Królewscy zaczynają się odkuwać i kompletować punkty.

Spotkanie było bardzo zacięte i mogło podobać się oglądającym. Walka o każdy punkt w praktycznie każdym secie robiła wrażenie. Ostatecznie jednak to właśnie gospodarze byli górą w tym spotkaniu.

MVP spotkania w Głogowie został przyjmujący Marcin Ociepski.

Chrobry zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli. W następnym meczu nie będzie miał lekkiej przeprawy, bo na własnym parkiecie podejmie lidera - MKS Będzin. Spotkanie w sobotę, 19 listopada o godz. 18. Wstęp do hali SP 3 bezpłatny.

SPS Chrobry Głogów - Krispol Września 3:1
Sety: 25:23, 23:25, 25:20, 25:19

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani