3 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Referent ds. fakturowania - Umowa na zastępstwo...

KGHM szuka ludzi do pracy. Oto najnowsze oferty w Zagłębiu Miedziowym

Referent ds. fakturowania - Umowa na zastępstwo

Miejsce pracy: Mercus Logistyka Polkowice ul. Kopalniana 11
zakres obowiązków:

1) Wystawianie faktur VAT, faktur VAT-korekta za sprzedaż towarów, fakturowanie pobrań towarów z dołowych składów depozytowych, opis merytoryczny faktur zakupu.
Firma oferuje:

1) Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

2) Stałe wynagrodzenie podstawa + dwa dodatkowe wynagrodzenia,

3) Atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe),

4) Pakiet medyczny,

5) Pracowniczy program emerytalny,

6) Przyjazną atmosferę w pracy,

7) Dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy.

Nasze wymagania:

wykształcenie - średnie o kierunku ekonomia

Dobra znajomość obsługi komputera i programów księgowych

Dobra znajomość pakietu Microsoft Office