Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszyła z przed godziną 7, z placu przy kościele NMP Królowej Polski. Zatrzymają się nam mszę świętą w Sanktuarium Maryjnym w Grodowcu.
Pątnicy będą szli przez 11 dni i pokonają około 300 kilometrów. W tym roku bierze w niej udział około 400 osób, w tym spora grupa młodzieży. Pielgrzymi wejdą na Jasną Górę w poniedziałek, 12 sierpnia przed południem.
Trasa pielgrzymki:
Dzień 1 - Głogów - Tymowa, Dziesław
Dzień 2 - Tymowa, Dziesław - Wołów
Dzień 3 - Wołów - Trzebnica
Dzień 4 - Trzebnica - Dobroszyce, Dąbrowa Oleśnicka
Dzień 5 - Dobroszyce, Dąbrowa Oleśnicka - Bierutów
Dzień 6 - Bierutów - Kamienna, Rychnów
Dzień 7 - Kamienna, Rychnów - Wołczyn
Dzień 8 - Wołczyn - Gorzów Śląski
Dzień 9 - Gorzów Śląski - Przystajń
Dzień 10 - Przystajń - Borowe, Wręczyca Wielka
Dzień 11- Borowe, Wręczyca Wielka - Częstochowa
Wielki Piątek u Ewangelików. Opowiada bp Marcin Hintz
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?