Głogów ma Mistrzynię Świata w kickboxingu! Została nią 19-letnia Martyna Kierczyńska z Legionu Głogów

Grażyna Szyszka
Martyna Kierczyńska z Legionu Głogów Mistrzynią Świata K1!
Martyna Kierczyńska z Legionu Głogów Mistrzynią Świata K1! zdjęcia: Legion Głogów
Martyna Kierczyńska z Legionu Głogów została Mistrzynią Świata K1. To jedyna Polka, która zdobyła złoto w kickboxingu i to w wieku 19 lat!

Dziewiętnastoletnia Martyna Kierczyńska została dziś, 23 października Mistrzynią Świata K1. Zawodniczka Legionu Głogów startowała w K1 w wadze do 56 kg. To popularna kategoria, mocno obsadzona na każdych zawodach. Sportowa impreza odbywa się we Włoskim mieście Lido di Jesolo.
Zobaczcie finał walki:

Pierwszą walkę na Mistrzostwach Świata wygrała z reprezentantką Szwecji, potem była Rosjanka i Turczynka. W finale mistrzostw pokonała zawodniczkę z Finlandii.
Wielkie brawa dla mistrzyni świata z Głogowa oraz dla całej kadry szkoleniowej.