Głogów: Aspirant Barbara Szyrner została Mistrzynią Polski Policjantek w Triathlonie

Głogowska policjantka aspirant Barbara Szyrner, zdobyła Mistrzostwo Polski w kategorii policjantek oraz zajęła III miejsce w kategorii Open, podczas zawodów Oborniki Triathlon 2019. Z okazji 100-lecia powołania policji, odbyły się wówczas Mistrzostwa Polski Policjantów pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji.

Impreza odbyła się 25 sierpnia przy wspaniałej pogodzie w Obornikach. Wystartowała w nich policjantka z Głogowa, aspirant Barbara Szyrner. Pierwszy etap obejmował 450 m pływania, potem jazdę rowerem na trasie o długości 22 km. Ostatnim etapem walki o medale pozostał bieg na dystansie 5 km. W upalnej pogodzie głogowianka nie dała się wyprzedzić innym przeciwniczkom i na mecie była pierwsza.
Barbara Szyrner została Mistrzynią Polski Policjantek w Triathlonie a w kategorii Open zajęła trzecie miejsce.

Asp. Barbara Szyrner na co dzień pracuje w wydziale dw. z PG KPP Głogów. Do triatlonu powróciła po wielu latach przerwy. Wcześniej wielokrotnie była mistrzynią Polski w swojej kategorii wiekowej oraz reprezentowała kraj na mistrzostwach Europy. Najwierniejszymi kibicami głogowskiej policjantki są mąż Sebastian oraz dwóch synów.