Festiwal Kolęd i Pastorałek w Legnicy. Ponad 80 solistów i zespołów wzięło udział w XV Dziecięcym Festiwalu Kolęd i Pastorałek, zorganizowany przez Spółdzielczy Dom Kultury "Atrium".
wyniki:
Zespoły Wokalne do lat 10 :
I miejsce:
"DUSZKI" - Szkoła Podstawowa nr 15 we Wrocławiu
II miejsce:
"ÓSEMKA" - Gminne Centrum Kultury w Żórawinie,
II miejsce:
"KROPKI I" - Szkoła Podstawowa w Gierałtowcu
Wyróżnienia:
"ŚNIEŻYNKI" - Przedszkole Niepubliczne HOBBIT w Legnicy
"SŁONECZNIKI" - Zespół Szkół w Bystrzycy
"WESOŁE NUTKI" - Przedszkole "Akademia Młodego Artysty" w Legnicy
Zespoły Wokalne 11-13 lat :
I miejsce:
"FORTE" - Studio Piosenki i Tańca „FART” w Bielawie
Chór Szkolny "LIBRO DI MUZICA" - Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Kawalerów Uśmiechu w Świdnicy
II miejsce:
„KRZYKAŚKI” - Fundacja "Kierunek Przygoda" we Wrocławiu
III miejsce:
„DUCHY”- Szkoła Podstawowa nr 15 we Wrocławiu
Duet Emilia Wojciechowicz, Justyna Basałyga - Spółdzielczy Dom Kultury "Kopernik" w Legnicy
"ŚMIESZKI" - Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
Wyróżnienie:
"KROPKI II" - Szkoła Podstawowa w Gierałtowcu
"SONECZNIKI" - Zespół Szkół w Bystrzycy
Schola Parafialna "KAŚMINY" - Parafia p. w. Świętej Jadwigi w Krzelkowie
Soliści do lat 10 :
I miejsce:
Hanna Matuszkiewicz - Przedszkole Miejskie Nr 2 w Złotoryi
Aleksandra Brzuszkiewicz - Szkoła Podstawowa w Piławie Górnej
Klaudia Kutyba - Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
II miejsce:
Natalia Zapotoczna - Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
Ewa Krężel - Studio Artystyczne "Fame Art" w Legnicy
Karolina Najdek - Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy
III miejsce:
Karolina Budziak - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie
Aleksandra Breś - Szkoła Podstawowa w Gierałtowcu
Wyróżnienie:
Wiktoria Jaszczuk - Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
Martyna Kuzniak - Centrum Kultury w Rudnej
Ela Stachura - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie
Natasza Mysłowska - Szkoła Podstawowa w Jaczowie
Nagroda Specjalna dla najmłodszego uczestnika festiwalu:
Hanna Matuszkiewicz (lat 5) - Przedszkole Miejskie Nr 2 w Złotoryi
Soliści 11-13 lat :
I miejsce:
Agnieszka Letniowska - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie
Mateusz Subocz - Szkoła Podstawowa Nr 9 w Dzierżoniowie
Alena Tomaszewska - Społeczna Szkoła Podstawowa im. Rady Europy w Lubinie
II miejsce:
Dominika Rydz - Prywatna Szkoła Muzyki Rozrywkowej "Music Intro" w Głogowie
Małgorzata Pietryniak - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie
Matylda Kartkowska - Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
III miejsce:
Natalia Minkina - Spółdzielcze Centrum Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielawie Osiedle Włókniarzy 1
Wyróżnienia:
Natalia Okmińska - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce
Julia Czyż - Społeczna Szkoła Podstawowa w Świdnicy
Amelia Wilk - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Legnicy
Ponadto każdy uczestnik festiwalu otrzymał pamiątkowy dyplom.
Fundatorami nagród byli : Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piekary" w Legnicy i Urząd Miasta Legnica.
Wideo
Seria pożarów Premier reaguje
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!