Dobry w policji, świetny na rowerze. Głogowski policjant wygrał Mistrzostwa Polski MTB (FOTO)

Materiały KWP Wrocław
Starszy sierżant Łukasz Wesołowski zajął drugie miejsce w rozgrywanych w Przybyszewie Mistrzostwach MTB Policjantów. Zobaczcie zdjęcia.

Na co dzień Łukasz Wesołowski jest dzielnicowym Rewiru Dzielnicowych w Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie. Kolarstwo górskie to jego pasja.

Zawody zorganizowano 28 sierpnia. Uczestniczyło w nich prawie 300 osób. Trasa przebiegała drogami powiatu leszczyńskiego i wschowskiego.

Starszy sierżant Łukasz Wesołowski zajął drugie miejsce w kategorii policjantów. Trasę pokonał w ciągu godziny i 21 minut. Zobaczcie zdjęcia.