Derby regionu dla Lubina. MKS Zagłębie Lubin pokonał ekipę SPR Chrobry Głogów

MKS Zagłębie Lubin
W trzeciej kolejce rozgrywek Superligi Mężczyzn Zagłębie Lubin podjęło SPR Chrobry Głogów. Lepsi w tym meczu okazali się być gospodarze.

To były emocjonujące derby. Oba zespoły walczyły o każdy punkt, a na przerwę schodziły remisując 13:13. Choć przez większość spotkania to właśnie gospodarze prowadzili. Walka trwała do ostatnich minut, jednak w derbach regionu to MKS Zagłębie Lubin okazało się lepsze - o dwa punkty.

MKS Zagłębie Lubin – KS SPR Chrobry Głogów 28:26 (13:13)

Zagłębie: Schodowski, Bartosik, Wiącek – Stankiewicz 3, Mrozowicz, Pawlaczyk, Gębala 7, Dudkowski 2, Sroczyk 8, Tokaj 2, Pietruszko 1, Marciniak, Hajnos 2, Bogacz 1, Kupiec 2, Chychykalo.

Chrobry: Stachera, Kapela – Wawrzyniak 1, Zdobylak 8, Podobas, Klinger 1, Babicz 2, Przysiek, Tylutki, Marszałek 2, Orpik 2, Jamioł 3, Krzysztofik 3, Bekisz, Makowiejew 4.