Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Cross Straceńców 2014 - biegli głogowscy policjanci (ZDJĘCIA)

asp. Wojciech Jabłoński
Po raz czwarty w Głogowie rozegrany został „Cross Straceńców”. Na jego trasie tradycyjnie nie zabrakło głogowskich policjantów. Sierżant sztabowy Monika Tuczyńska zdobyła trzecie miejsce w kategorii kobiet na dystansie „Biegu Srebrnego – 5.555 metrów” a starszy sierżant Piotr Siuda zajął 27 lokatę na koronnym dystansie „Biegu Złotego – 15.555 metrów.

W weekend na ekstremalnej trasie, wytyczonej na terenie toru motocrossowego na głogowskim Górkowie, spotkali się miłośnicy biegów terenowych. „Cross Straceńców” został rozegrany już po raz czwarty i miał rangę mistrzostw Polski.

Cross Straceńców - zobacz zdjęcia z imprezy

Jak zwykle na trasę ruszyła również reprezentacja głogowskich policjantów. Pokonanie trasy nawet w skróconym wariancie nie było łatwe. W biegu wzięła udział czwórka głogowskich policjantów. Najwyższą lokatę zajęła sierż. sztab. Monika Tuczyńska, która uplasowała się na trzeciej pozycji w biegu na dystansie 5.555 metrów, w kategorii kobiet.

Bardzo dobrze spisał się st. sierż. Piotr Siuda, który zajął 27 miejsce w biegu głównym na dystansie 15.555 metrów. Bieg ukończyli również sierż. Joanna Siuda i st. sierż. Karol Budziński.