Ciekawy mecz w Głogowie. SPR pokonał Piotrkowianina

Zdjęcia ze spotkania
Zdjęcia ze spotkania SPR Chrobry Głogów
SPR Chrobry Głogów podjął w swojej hali ekipę Piotrkowianina Piotrków Trybunalski i wygrał po pełnym emocji spotkaniu.

Ciekawe widowisko zgotowali kibicom szczypiorniści SPR Chrobry Głogów oraz Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Oba zespoły zmierzyły się w sobotę w głogowskiej hali. Pierwsza cześć meczu była dosyć wyrównana, co pokazuje wynik przy zejściu na przerwę - 16:16. W drugiej połowie jednak, wyraźnie lepiej zaczął radzić sobie Chrobry, który powoli, ale systematycznie budował przewagę nad ekipą gości. Koniec meczu zastał obie drużyny przy wyniku 35:31 dla głogowian. Kibice gospodarzy mieli więc powody do radości - komplet punktów został w Głogowie.

Kolejny mecz głogowianie zagrają w niedzielę, 19 lutego. Zmierzą się wtedy na wyjeździe z Sandrą SPA Pogoń Szczecin.