Chrobry wreszcie zdobywa punkt! Remis ze Stomilem Olsztyn

Chrobry Głogów S.A.
Wygrać się nie udało, ale przynajmniej Chrobry przerwał serię porażek. W szóstej kolejce Fortuna 1. Ligi Chrobry Głogów zremisował ze Stomilem Olsztyn 0:0.

W obozie Chrobrego była pełna mobilizacja. Seria pięciu porażek musiała zostać przerwana. I tak się stało. Co prawda nie udało się odnieść zwycięstwa, jednak mimo wszystko Chrobry wreszcie zdobywa punkt - po podzieleniu się ze Stomilem.

A należy zaznaczyć, że w spotkaniu z zajmującym szóste miejsce w tabeli Stomilem, Chrobry zdecydowanie nie był faworytem. Szkoda, że nie udało się zdobyć ani jednej bramki, bo to właśnie skuteczność bramkowa jest w tym sezonie najsłabszym ogniwem pomarańczowo-czarnych, niemniej jednak punkt cieszy.