Chrobry Głogów znów przegrał z Puszczą Niepołomice

Chrobry Głogów S.A.
Drugie w tym sezonie starcie pomarańczowo-czarnych z Puszczą Niepołomice ponownie nie poszło po myśli głogowian. Przegrali oni 0:3.

Gospodarze wynik otworzyli już w 13. minucie, gdy wyegzekwowali rzut karny. Kolejne gole Puszcza zdobyła w 71. oraz 75 minucie meczu.

PUSZCZA NIEPOŁOMICE - CHROBRY GŁOGÓW 3:0 (1:0)

BRAMKI: 1:0 Stawarczyk 13 (k), 2:0 Orłowski 71, 3:0 Szczepaniak 75

CHROBRY: Abramowicz - Ratajczak, Stolc, Michalec, Pestka, Drewniak, Mandrysz (66 Kaczmarek), Machaj B. (54 Bach), Machaj M., Zejdler (66 Nowicki), Lebedyński.

PUSZCZA: Mleczko - Bartków, Stępień, Stawarczyk, Mikołajczyk, Szczepaniak, Stefanik (78 Kotwica), Żytek, Bąk (87 Gwiazda), Nowak (84 Sajdak), Orłowski.

ŻÓŁTE KARTKI: Orłowski, Stawarczyk, Stefanik, Nowak - Mandrysz, Stolc, Drewniak, Michalec.

SĘDZIA: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).