Chrobry Głogów traci punkty w Łodzi. Przegrał z ŁKS-em 0:2

Chrobry Głogów S.A.
Spotkanie w Łodzi już od początku nie układało się najlepiej dla głogowian. Pierwszego gola stracili w 8. minucie meczu.

Gospodarze po dobrym wejściu w mecz nie tracili impetu. Na boisku starali się wynik podwyższyć i jeszcze przed zejściem na przerwę zdołali doprowadzić do stanu 2:0. Druga bramka padła w 35. minucie spotkania.

Druga część meczu w wykonaniu ŁKS-u nie była już tak zacięta, jednak również Chrobry nie pokazał zbyt wiele, choć głogowianie próbowali odmienić losy spotkania. Pomarańczowo-czarni nie byli w stanie skierować piłki do siatki i ŁKS pewnie doniósł zwycięstwo.