Chrobry Głogów przegrał z Miedzią Legnica 0:2 [ZDJĘCIA]

Zdjęcia z derbów

Zdjęcia kibiców z derbowego spotkania znajdziecie TUTAJ
Zdjęcia z derbów Zdjęcia kibiców z derbowego spotkania znajdziecie TUTAJ Kacper Chudzik
W ostatnim meczu rundy jesiennej Chrobry Głogów przegrał w derbach regionu z Miedzią Legnica 0:2.

Na pierwszą bramkę tego spotkania kibice czekali do 45 minuty. Wtedy Miedź strzeliła bramkę na kilka sekund przed zejściem do szatni. Na drugą połowę legniczanie wchodzili więc w lepszej sytuacji. Poprawiła się ona w 68. minucie meczu, gdy podnieśli prowadzenie do 2:0.

Chrobry nie zdołał odpowiedzieć bramką i derby regionu wygrała Miedź Legnica.