Chrobry Głogów przegrał z Koroną Kielce. Zdjęcia ze strefy kibica w Głogowie. GALERIA

Kacper Chudzik
Zdjęcia ze strefy kibica w Głogowie
Zdjęcia ze strefy kibica w Głogowie Kacper Chudzik
Finał tegorocznych baraży Fortuna 1. Ligi był pełen emocji i zwrotów akcji. Korona Kielce podjęła na swoim stadionie Chrobrego Głogów i wygrała, wychodząc na prowadzenie tuż przed końcem dogrywki.

Ekstraklasa jeszcze nie dla Chrobrego. W doliczonym czasie gry Pomarańczowo-Czarni przegrali z Koroną Kielce. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 a zwycięska bramka padła w 119 minucie spotkania. Na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem, który przyniósłby karne.

Mecz przyniósł wiele emocji. Korona wyszła na prowadzenie jako pierwsza, a potem Chrobry zdobył dwie bramki pod rząd. Niestety, w drugiej połowie głogowianie grali zdecydowanie gorzej i po rzucie karnym doszło do remisu. Ten utrzymywał się niemal do końca dogrywki. Emocje były ogromne. Tych nie brakowało też w strefie kibica, którą zorganizowano w głogowskim rynku. Zobaczcie jak głogowianie dopingowali Chrobrego.

Chrobry Głogów przegrał z Koroną Kielce. Zdjęcia ze strefy k...

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0