Chrobry Głogów pokonał Zagłębie Sosnowiec i zagra w barażach o awans do Ekstraklasy!

RED
Chrobry Głogów pokonał Zagłębie Sosnowiec 4:0
Chrobry Głogów pokonał Zagłębie Sosnowiec 4:0 Łukasz Jaremkiewicz Chrobry Głogów
W rozegranym dziś, 22 maja meczu Chrobry Głogów pokonał Zagłębie Sosnowiec 4:0. Głogowska drużyna zagra w barażach o awans do Ekstraklasy!

Pierwsza bramka padła już w 10. minucie, a strzelił ją z rzutu wolnego Michał Rzuchowski. Ten sam zawodnik w 21. minucie przyczynił się do dwubramkowego prowadzenia, bo po jego dośrodkowaniu z rzutu rożnego do bramki przeciwnika trafił Mavroudis Bougaidis.
Wynik na 3:0 poprawił 27. minucie Mikołaj Lebedyński, a chwilę później ponownie Michał Rzuchowski.

Być może ten pojedynek potoczyłby się inaczej, gdyby swoją dobrą szansę przy bezbramkowym remisie wykorzystali sosnowiczanie. Szymon Sobczak trafił jednak w boczną siatkę i po tym
Na tym Chrobry zakończył sezon, ale tylko jego zasadniczą część. Teraz czas na kontynuację i udział w barażach. Już w czwartek ich pierwszy etap i mecz z Arką Gdynia, który rozpocznie się o godz. 20.45 na stadionie w Gdyni.