Chrobry Głogów pokonał na wyjeździe Zagłębie Sosnowiec

Kacper Chudzik
Chrobry Głogów S.A.
Chrobry Głogów wrócił z kompletem punktów z Sosnowca, gdzie pomarańczowo-czarni pokonali tamtejsze Zagłębie.

Już na początku spotkania głogowianie wyszli na prowadzenie. W połowie pierwszej części spotkania gospodarze wyrównali, jednak w drugiej połowie meczu Chrobry zdobył decydującą bramkę. Stan 2:1 dla głogowian utrzymał się do końca meczu. Tym samym Chrobry Głogów zdobył cenne trzy punkty.

- Wszystko ma swój czas, więc dziś głównym hasłem była cierpliwość, co było widać w drugiej połowie - mówił po meczu trener Ivan Djurdjević.

Kolejny mecz Chrobry rozegra 28 listopada u siebie. Zmierzy się wtedy z Sandecją Nowy Sącz.

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - CHROBRY GŁOGÓW 1:2 (1:1)

BRAMKI: 0:1 Kolenc 9, 1:1 Karbowy 27, 1:2 Lebedyński 65

ZAGŁĘBIE: Chorążka - Gregorio (55 Nowak), Pawłowski, Mularczyk (55 Maia), Karbowy, Duriska, Korzeniecki (74 Szwed), Grudziński, Turzyniecki, Małecki, Gojny.

CHROBRY: Bieszczad - Ilków-Gołąb, Michalec, Stolc, Oleksy, Banaszewski (90 Piotrowski), Kolenc, Cywka (72 Mandrysz), Bryła (81 Piła), Machaj (46 Ziemann), Lebedyński (90 Kowalczyk).

SĘDZIA: Jacek Małyszek (Lublin).