Chrobry Głogów pokonał GKS Katowice

Chrobry awansuje do dalszego etapu pucharu
Chrobry awansuje do dalszego etapu pucharu Chrobry Głogów S.A.
Chrobry Głogów pokonał GKS Katowice 2:1. Spotkanie obu drużyn odbyło się w ramach I rundy Pucharu Polski. Zwycięska bramka padła na kilka chwil przed końcowym gwizdkiem.

Obie drużyny grają w tej samej klasie rozgrywek. Pierwszą bramkę zdobył Krystian Pieczara w 39. minucie. W drugiej połowie gospodarzom spotkania udało się wyrównać. Wiele wskazywało na to, że końcowy gwizdek zastanie obie drużyny przy remisie, ale w 88. minucie Krystian Pieczara zdobył drugą bramkę dla pomarańczowo-czarnych, tym razem z karnego.

GKS KATOWICE - CHROBRY GŁOGÓW 1:2 (0:1)
0:1 Pieczara (39), 1:1 Pietrzak (61), 1:2 Pieczara (88 (k))

GKS: Dobroliński - Czerwiński, Sylwestrzak (46 Pietrzak), Kamiński, Jurkowski, Sobota, Bodziony, Wieczorek (46 Cholerzyński), Wołkowicz (83 Zapotoczny), Pitry, Kujawa.

CHROBRY: Rzepecki - Ilków-Gołąb, Bogusławski, Michalec, Ziemniak, Kiełb (62 Samiec), Hałambiec, Ulatowski (81 Ałdaś D.), Kościelniak (46 Danielak), Szczepaniak, Pieczara.

ŻÓŁTE KARTKI: Czerwiński - Pieczara, Ilków-Gołąb.

SĘDZIA: Gregorz Jabłoński.

WIDZÓW: 1640.