Chrobry Głogów - Miedź Legnica. Remis w sparingowych derbach. Zobacz zdjęcia z meczu

Chrobry Głogów podjął w piątek, 7 lutego, ekipę Miedzi Legnica. Sparingowe derby regionu zakończyły się wynikiem 1:1.

Do przerwy żadna z ekip nie zdołała zdobyć bramki. Chrobremu nie brakowało jednak wtedy okazji. Spotkanie było dosyć wyrównane, a pierwszego gola kibice zobaczyli w drugiej połowie. Na prowadzenie wyszedł Chrobry Głogów, jednak Miedź Legnica nie pozwoliła gospodarzom na utrzymanie przewagi i wkrótce wyrównała.

Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

CHROBRY GŁOGÓW - MIEDŹ LEGNICA 1:1 (0:0)

BRAMKI: 1:0 Benedyczak 52, 1:1 Sabala 72

CHROBRY: Szromnik - Stolc, Juraszek, Praznovsky (60 Michalec), Ratajczak, Kozak (60 Piotrowski), Drewniak (70 Kubica), Mandrysz (60 Diduszko), Piła (46 Ziemann), Kowalczyk (46 Benedyczak), Lebedyński.

MIEDŹ (1 połowa): Załuska - Zieliński, Musa, Mijuskovic, Pikk, Soljic, Santana, Łukowski, Makuch, Kort, Roman.
MIEDŹ (2 połowa): Szpaderski - Pietrowski, Byrtek, Musa, Bartczak, Purzycki, Santana, Heredia, Śliwa, Sabala, Kort.