Chrobry Głogów - Korona Kielce. Znajdź się na zdjęciach z meczu. GALERIA

16.04.2022 - Zdjęcia z trybun
16.04.2022 - Zdjęcia z trybun Kacper Chudzik
W Wielką Sobotę w Głogowie zmierzyły się Chrobry Głogów oraz Korona Kielce. Mecz na szczycie Fortuna 1. Ligi przyniósł sporo emocji. Zaglądamy na trybuny, by zobaczyć jak kibicowaliście Chrobremu.

Spotkanie między Chrobrym Głogów a Koroną Kielce zakończyło się remisem 1:1. To goście jako pierwsi zdobyli bramkę (w 19. minucie meczu, jej autorem był Jakub Łukowski) i prowadzili przez resztę pierwszej połowy. Tuż po zmianie stron Chrobry wyrównał po bramce Michała Rzuchowskiego. Taki stan rzeczy utrzymał się do końcowego gwizdka.

Oba zespoły musiały podzielić się punktami.