Chrobry Głogów dalej liderem tabeli

Chrobry Głogów - Odra Opole 4:1 (0:0)
Chrobry Głogów - Odra Opole 4:1 (0:0) Chrobry Głogów S.A.
Po udanym spotkaniu z Odrą Opole, które Chrobry Głogów wygrał 4:1, głogowska drużyna umocniła swoje miejsce na pozycji lidera.

Głogowianie swoją dominację pokazali już w pierwszej połowie. Na przerwę schodzili z dorobkiem dwóch bramek. Nie stracili przy tym ani jednej. Dopiero w drugiej połowie goście zdołali zdobyć honorowego gola. Chrobry Głogów zdobył przy tym dwa kolejne.

Po wygranym meczu pomarańczowo-czarni pozostają na miejscu lidera tabeli II ligi zachodniej.

CHROBRY GŁOGÓW - ODRA OPOLE 4:1 (2:0)
1:0 Sędziak 2
2:0 Ilków-Gołąb 7
3:0 Janeczko 58
4:0 Machaj 62
4:1 Kocur 87

CHROBRY: Rzepecki - Ilków-Gołąb, Michalec, Szałek, Samiec, Machaj (74 Ciechański), Hałambiec, Ulatowski (55 Gancarczyk), Janeczko (82 Kuczer), Szczepaniak, Sędziak (68 Tabaczyński).

ODRA: Kosut - Łoziński, Michniewicz, Lalko, Krawiec (65 Skrzypczak), Tomanek (55 Kocur), Glanowski (81 Wawrzyniak), Deja, Cieluch, Krysian, Setla.