Chrobry Głogów 3 - 2 Miedź Legnica

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Piotr Krzyżanowski
O godzinie 17:00 rozpoczął się mecz Pucharu Polski pomiędzy Chrobrym Głogów, a Miedzią Legnica.

Składy wyjściowe obu drużyn:

Miedź Legnica: Bledzewski - Kucharzak, Woźniczka, Hempel, Zasada, Feciuch, Kajca, Nowacki, Garuch, Orłowski, Grzegorzewski.

Chrobry Głogów: Zaremba - Filiber, Suchecki, Sylwestrzak, Michalec, Samiec, Kaczmarek, Niedźwiedź, Machaj, Soboń, Grzybowski.

3 min - Po błędzie Bledzewskiego bramkę dla Głogowian zdobywa Grzybowski. Chrobry prowadzi 1:0

7 min - Do piłki w polu karnym Chrobrego dochodzi Orłowski, strzela i ... gol, Miedź wyrównuje, jest 1:1

25 min - Gra się wyrównała, w dalszym ciągu utrzymuje się wynik 1:1

34 min - Zawodnicy Chrobrego wychodzą z kontrą, piłka trafia do Sobonia ... gol, Chrobry prowadzi 2:1

45 min - Do przerwy chrobry prowadzi 2:1

53 min - Grzegorzewski uderza - gol dla Miedzianki, jest remis 2-2

65 min - Wynik nadal bez zmian, Miedź zyskuje coraz większą przewagę

90 min - Koniec regulaminowego czasu gry - wynik 2-2, po chwili przerwy rozpocznie się dogrywka

97 min - Rzut karny dla Miedzi - do piłki podchodzi Nowacki ..... wynik nadal bez zmian, piłka przelatuje obok bramki

105 min - Pierwsza część dogrywki dobiegła końca, 2-2

117 min - Do piłki najwyżej wyskoczył Kaczmarek - uderza głową ... gol Chrobry Głogów prowadzi 3:2

120 min - Chrobry wyeliminował legnicką Miedź z rozgrywek o Puchar Polski, wynik końcowy 3:2 dla Chrobrego