Amatorska liga halowa: Ciepłownik mistrzem ligi

Szansę na króla strzelców ma jeszcze Karol Bednarowski
Szansę na króla strzelców ma jeszcze Karol Bednarowski Łukasz Jaremkiewicz
Na dwie kolejki przed końcem, zawodnicy WPEC Ciepłownika zapewnili sobie mistrzowski tytuł.

W starciu z walczącą o utrzymanie w ekstraklasie Służbą Więzienną wystarczał im do tego remis. I choć "Więzienni" od początku spotkania postawili solidne warunki, gola zdobyli ci drudzy. W 18. minucie do siatki rywali trafił atakujący koronę króla strzelców Karol Bednarowski i gracze WPEC mogli fetować. Zasłużyli sobie na to, bo od początku sezonu prezentują najrówniejszą formę, raz tylko schodząc z parkietu w roli pokonanych. Jednak cały czas gorąco jest na dole stawki.

Ekipa SW ma już tylko iluzoryczne szanse na utrzymanie, ale Betako, L&P, Tech-Bet, FC Bajka, a nawet okupujący piąte miejsce Goldzi mają o co walczyć. W ostatniej serii spotkań tylko zespoły L&P i Tech-Betu poczyniły kroczek w kierunku pozostania na tym poziomie. Pierwsi, po trzech golach Michała Kumczyka, jednym Kornela Ałdasia, Adama Musiała i Konrada Schulza, ograli 6:2 Goldów. Z kolei Tech-Bet pokonał wyżej ulokowaną Sobotę 3:1, choć jeszcze do 30 minuty przegrywał. Ostatecznie gole w końcówce Patryka Kozłowskiego, Łukasza Ciaracha i… bramkarza Michała Długosza.