Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Cross Straceńców - czwarta edycja za nami (FOTO)

Cross Straceńców 2014
Cross Straceńców 2014 Kacper Chudzik
Po raz kolejny w Głogowie zorganizowany został Cross Straceńców, impreza, która przyciąga biegaczy z całego kraju. W tym roku trudną trasę na torze motocrossowym pokonało ponad 600 zawodników. Impreza po raz pierwszy organizowana była w formie Mistrzostw Polski. Najlepsi zawodnicy przebiegli dystans 15555 metrów. Ci, którzy chcieli tylko sprawdzić swoje możliwości, pokonali trasę na dystansie 5555 metrów. Po drodze czekały na nich niespodzianki takie jak doły z wodą czy kurtyny wodne.