Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne (© Archiwum Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pierwsze Mistrzostwa Głogowa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc odbędą się w ten weekend na siłowni Chrobrego. Organizatorzy zapraszają uczestników i kibiców.

W niedzielę, 30 marca w siłowni Chrobry spora atrakcja dla miłośników sportów siłowych. Wiesław Kiwacki organizuje I Otwarte Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Prezydenta Głogowa.

O godz. 12 rozpoczną się zapisy uczestników. Planowana jest kategoria dla kobiet, seniorów w różnych grupach wagowych oraz dla juniorów.

Na godz. 13 planowane jest otwarcie zawodów, a o 13.30 rozpoczną się pierwsze starty. Organizator imprezy zachęca każdego do spróbowania swoich sił, tym bardziej że wpisowe jest bezpłatne.

Mistrzostwa mają przede wszystkim spopularyzować ten sport wśród głogowian. Każdy kto chce pokibicować zawodnikom będzie mile widziany.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!