Policja zatrzymała mężczyzn, którzy ukradli telewizor

(© KPP Polkowice)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Głogowska policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy ze szpitala przy ul. Kościuszki w Głogowie ukradli telewizor. Swój łup wynieśli zawinięty w poszewkę, również skradzioną z głogowskiego szpitala.

Zatrzymani przez policję mężczyźni, którzy ukradli telewizor to 27 i 31-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Patrol natrafił na nich kilka minut po tym, jak wyszli z placówki.

– W sobotę 28 września, około godziny 13 weszli do szpitala i wykorzystując sytuację ukradli z jednego z oddziałów telewizor LCD. Nie byli zbyt wyrafinowani i nie mogąc odłączyć odbiornika od zasilania, po prostu urwali kabel – mówi Bogdan Kaleta z głogowskiej policji.

Zaraz po zgłoszeniu kradzieży w okolice szpitala wysłano patrol, który dostrzegł złodziei. Przy próbie zatrzymania, nietrzeźwi mężczyźni stawiali opór i zostali obezwładnieni.

Za kradzież grozi im do 5 lat więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!