SPR Chrobry przegrał z Zagłębiem Lubin

SPR Chrobry Głogów przegrał z Zagłebiem Lubin
SPR Chrobry Głogów przegrał z Zagłebiem Lubin Archiwum Polskapresse
Początek był wyrównany, jednak im dalej w las, tym Zagłębie zyskiwało większą przewagę. Nie pomógł tu końcowy zryw zespołu z Głogowa i lubinianie pokonali SPR Chrobry 30:28

Pierwsza połowa spotkania była wyrównana. Na przerwę z przewagą schodzili głogowianie. W drugiej połowie Zagłębie wzięło się jednak ostro do roboty i zaczęło spychać głogowian do defensywy. Na kilka minut przed końcem spotkania prowadziło 30:24. Wtedy głogowianie się ocknęli i zaczęli nadrabiać, ale odebrać zwycięstwa Zagłębiu już nie zdołali.

MKS Zagłębie Lubin - SPR Chrobry Głogów 30:28 (14:15)
Zagłębie
: Małecki, Dudek, Kubiszewski - Michałów 2, Stankiewicz 6, Gumiński 9, Rosiek 6, Kużdeba, Przybylski 3, Szymyślik 1, Wolski, Paluch. Bartczak 3, Starzyński, Kulesza, Kulenović.

Chrobry: Stachera, Kapela - Bednarek 2, Witkowski, Płócienniczak, Świtała 6, Mochocki 4, Gromyko 3, Gujski 1, Płaczek 3, Biegaj, Prakapenia 1, Kubała 3, Świątek 2, Gregor 3.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani