Praca w KGHM - aktualne oferty [LISTA - MAJ 2019]

Redakcja
Mechanik maszyn i urządzeń - praca w Polkowicach

Miejsce pracy: KGHM ZANAM S.A.
Komórka organizacyjna: Wydział Produkcji SMG (TG)

Zakres obowiązków:

1. Obsługa prostych urządzeń pomiarowych.
2. Montaż podzespołów klimatyzacji, hydraulicznych, pneumatycznych, Centralnego Układu Smarowania (szczególnie w zakresie SMG).
3. Prace ślusarskie – obsługa szlifierki pneumatycznej.
4. Transportowanie ręczne oraz przy użyciu suwnic z poziomu „0”.
5. Montaż maszyn na podstawie dokumentacji konstrukcyjnej.

OFERUJEMY:
1.	Stabilne zatrudnienie w dużej firmie.
2.	Przejrzyste warunki zatrudnienia.
3.	Atrakcyjny system premiowania.
4.	Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
5.	Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień.
6.	Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego.
7.	Dofinansowanie do zorganizowanych dojazdów pracowniczych.
8.	Dodatkowe wynagrodzenie tzw. „Barbórkowe”.
9.	Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie.
10.	Abonamentową opiekę medyczną (również dla rodziny).
11.	Przyjazną atmosferę w pracy.
12.	Bogaty pakiet socjalny m.in.:
- karty sportowo-rekreacyjne MultiSport,
- świadczenie wypoczynkowe tzw. „wczasy pod gruszą”,
- integracyjne imprezy sportowo-rekreacyjne,
- pożyczki na cele mieszkaniowe,
- dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci.

Wymagania:
Minimalne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne, kierunek - mechaniczny.
Wymagany staż: 12 miesięcy
Podstawowa znajomość rysunku technicznego.
Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu "0".

Szczegóły tej oferty znajdziesz TUTAJ
Mechanik maszyn i urządzeń - praca w Polkowicach Miejsce pracy: KGHM ZANAM S.A. Komórka organizacyjna: Wydział Produkcji SMG (TG) Zakres obowiązków: 1. Obsługa prostych urządzeń pomiarowych. 2. Montaż podzespołów klimatyzacji, hydraulicznych, pneumatycznych, Centralnego Układu Smarowania (szczególnie w zakresie SMG). 3. Prace ślusarskie – obsługa szlifierki pneumatycznej. 4. Transportowanie ręczne oraz przy użyciu suwnic z poziomu „0”. 5. Montaż maszyn na podstawie dokumentacji konstrukcyjnej. OFERUJEMY: 1. Stabilne zatrudnienie w dużej firmie. 2. Przejrzyste warunki zatrudnienia. 3. Atrakcyjny system premiowania. 4. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. 5. Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień. 6. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego. 7. Dofinansowanie do zorganizowanych dojazdów pracowniczych. 8. Dodatkowe wynagrodzenie tzw. „Barbórkowe”. 9. Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie. 10. Abonamentową opiekę medyczną (również dla rodziny). 11. Przyjazną atmosferę w pracy. 12. Bogaty pakiet socjalny m.in.: - karty sportowo-rekreacyjne MultiSport, - świadczenie wypoczynkowe tzw. „wczasy pod gruszą”, - integracyjne imprezy sportowo-rekreacyjne, - pożyczki na cele mieszkaniowe, - dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci. Wymagania: Minimalne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne, kierunek - mechaniczny. Wymagany staż: 12 miesięcy Podstawowa znajomość rysunku technicznego. Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu "0". Szczegóły tej oferty znajdziesz TUTAJ
Kilkadziesiąt ofert pracy u miedziowego giganta. Planujecie zmianę otoczenia? Może warto pochylić się nad tym co proponuje KGHM? Są również oferty pracy biurowej. Kliknij w zdjęcie i poznaj je wszystkie.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kto musi dopłacić do podatków?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!