Dolnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Techniki w Polkowicach zajęła 24. miejsce wśród 71 najlepszych uczelni niepublicznych licencjackich w Polsce, w rankingu opublikowanym dziś przez "Perspektywy".

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Daje to uczelni 2. miejsce na Dolnym Śląsku w tej kategorii, po Wyższej Szkole Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania we Wrocławiu.
Wcześniej, polkowicka DWSPiT została sklasyfikowana na 12. miejscu wśród najlepszych niepublicznych i niebiznesowych uczelni w Polsce, tym razem w rankingu Tygodnika "Wprost" i studenckiego pisma "?Dlaczego". I w tej konkurencji jest na pierwszym miejscu w naszym regionie.
- W obu tych ogólnopolskich rankingach szkół wyższych wystartowaliśmy w tym roku po raz pierwszy - mówi rektor polkowickiej DWSPiT dr Bronisław H. Bladocha. - I znaleźliśmy się wśród najlepszych uczelni w Polsce. To oznacza, że u nas dobrze się studiuje. Robimy wszystko, by uczelnia nieustannie się rozwijała. Są tego efekty. Teraz będziemy starali się te dobre pozycje w rankingach utrzymać i dołożymy wszelkich starań, by poprawić te lokaty w kolejnych latach - dodaje.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

    Więcej na temat: