Działająca od września tego roku Klasa Mundurowa, która powstała w Zespole Szkół im. Wyżykowskiego, zaprezentowała się oficjalnie na uroczystościach 11 listopada.

Kilkudziesięciu młodych ludzi przez całą uroczystość stało w równym szeregu. Choć Klasa Mundurowa działa od września, to uniformy otrzymała w zeszłym tygodniu. Święto Niepodległości 11 listopada było pierwszą okazją, by zaprezentować w nich klasę miastu.

Trzeba przyznać, że młodzi ludzie w mundurach wyglądali bardzo dobrze. Utrzymanie równego szeregu przez ponad godzinę nie było łatwym zadaniem. Po uroczystościach pogratulował im komendant głogowskiej policji.

Klasa Mundurowa to nowość w Głogowie. Nie ma co się dziwić, że przyciągała zaciekawione spojrzenia. Nie inaczej jest w samej szkole.

– W mundurach chodzimy cztery dni w tygodniu. Trzeba przyznać, że zwraca to uwagę innych uczniów. To bardzo fajna klasa i szybko się ze sobą zgraliśmy – powiedziała Dominika Kubiak, która pełni rolę dowódcy grupy.

Więcej o Klasie Mundurowej przeczytasz w jednym z kolejnych wydań „Tygodnika Głogowskiego".Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!