Derby regionu dla Miedzi. Chrobry przegrał 1:2. Znajdź się na zdjęciach z meczu [FOTO]

Chrobry Głogów stracił pozycję lidera Nice 1. ligi. W derbowym spotkaniu z Miedzią Legnica głogowianie przegrali 1:2.

Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla głogowian, którzy pierwszą bramkę zdobyli już w 11. minucie. Na odpowiedź Miedzi trzeba było czekać do 43. minuty. Wtedy to doszło do wyrównania. Zaraz po wznowieniu gry legniczanie zdobyli 2 bramkę. Mimo starań głogowian taki wynik utrzymał się do końcowego gwizdka.

Tym samym Miedź stała się nowym liderem 1. ligi. Z pierwszego miejsca spadł właśnie głogowski Chrobry.

Chrobry Głogów - Miedź Legnica 1:2 (1:1)
Bramki:
1:0 Przemysław Stolc 11, 1:1 Wojciech Łobodziński 43, 1:2 Przemysław Mystkowski 51
Chrobry: Sławomir Janicki - Michał Ilków-Gołąb, Seweryn Michalski, Przemysław Stolc, Karol Danielak, Marcel Gąsior (58' Michał Borecki), Robert Mandrysz, Jakub Bach (58' Serhij Napołow), Mateusz Machaj, Łukasz Szczepaniak, Przemysław Trytko (36' Konrad Kaczmarek).

Miedź: Paweł Kapsa - Grzegorz Bartczak, Jonatan de Amo, Tomislav Bozić, Frank Adu Kwame, Rafał Augustyniak, Przemysław Mystkowski (90+1' Michał Bartkowiak), Mladen Bartulović, Łukasz Garguła, Wojciech Łobodziński (85' Paweł Zieliński), Jakub Vojtus (64' Fabian Piasecki).