Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

To wynik kontroli przeprowadzonej w punkcie przyjmowania wniosków o wydanie Głogowskiej Karty Miejskiej, którą przeprowadziło Biuro Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe przechowywane w zewnętrznych Punktach Obsługi Pasażera Komunikacji Miejskiej są bezpieczne. Tak wynika z protokołu z 29 marca, który po przeprowadzonej kontroli wystawiło Biuro Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Inspektorzy odwiedzili Zakład Handlowo-Usługowy H. Fendorf & T. Fendorf w Głogowie przy ul. Galileusza, w którym prowadzone są przyjęcia wniosków o wydanie kart. Kontrolę zarządzono po tym, jak Patryk Kosela z Wolnego Związku Zawodowego "Sierpień 80” zawiadomił BGIODO, iż dane osób ubiegających się o karty KM w puntach zewnętrznych mogą być źle zabezpieczane.

– Zarząd Komunikacji Miejskiej informuje, że niepokój pana Koseli o bezpieczeństwo danych osobowych umieszczanych we wnioskach o wydanie karty był nieuzasadniony - wyjaśnia Robert Grodecki, prezes zarządu.

Zobacz też: Wybiorą najsilniejszego mężczyznę


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!