Chrobry Głogów przegrał sparing z Polonią Środa Wielkopolska

Chrobry Głogów S.A.
Seria wygranych sparingów Chrobrego dobiegła końca. Pomarańczowo-czarni zmierzyli się z Polonią Środa Wielkopolska, która wygrała mecz 2:1

To Chrobry pierwszy wyszedł na prowadzenie, po bramce Mikołaja Lebedyńskiego w 14. minucie. Goście odpowiedzieli bramką dopiero w drugiej połowie, a końcowy wynik ustawiła pechowa bramka samobójcza.

CHROBRY GŁOGÓW - POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA 1:2 (1:0)
BRAMKI:
1:0 Lebedyński 14, 1:1 Jurga 65, 1:2 Pestka 71 (sam.)

CHROBRY: Janicki (46 Abramowicz) - Ratajczak (60 Bach), Stolc (60 Wajsak), Repka (46 Michalec), Pestka, Drewniak, Mandrysz (60 Pawlik), Machaj B. (46 Nowicki), Machaj M. (60 Sędziak), Zejdler (46 Maćkowski), Lebedyński (60 Kowalczyk).

POLONIA: Radliński (46 Frąckowiak) - Kozłowski, Skrobosiński (65 Błaszak), Borucki (65 Wujec), Buczma, Chopcia (46 Górzyński), Zgarda, Kujawa (46 Jurga), Gajda, Wilk (46 Pawlak), Bartoszak (65 Nowak).