Bieg o lampkę górniczą. Limit 2000 miejsc! Zapisz się i spróbuj swoich sił! Bieg o lampkę górniczą. Limit 2000 miejsc! Zapisz się i spróbuj swoich sił!

Bieg o lampkę górniczą. Limit 2000 miejsc! Zapisz się i spróbuj swoich sił! (© PK)

Bieg o lampkę górniczą. Limit 2000 miejsc! Warto się pospieszyć!

Bieg o lampkę górniczą. Limit 2000 miejsc!
Ruszyły zapisy do XXXII edycji Biegu Barbórkowego o „Lampkę Górniczą”, który odbędzie się 22 października w Lubinie.

Każdy chętny mieszkaniec - zarówno zawodowi biegacze, jak i wielbiciele amatorskiego biegania, młodzi i ci nieco starsi, mogą już się zapisać na bieg główny na dystansie 10 kilometrów ulicami Lubina.

Tradycyjnie zapisy odbywają się drogą elektroniczną na stronie internetowej pod adresem www.super-sport.com.pl.

Każdy, kto poważnie myśli o wzięciu udziału w biegu głównym powinien się pospieszyć, ponieważ liczba uczestników jest ograniczona. W tym roku obowiązuje limit 2000 osób.

O tym czy pobiegniesz zadecyduje nie czas, w którym się zapiszesz na bieg, ale kolejność wpłat wpisowego, które w tym roku wynosi 25 złotych za pakiet startowy bez koszulki lub 50 złotych za pakiet startowy z pamiątkową koszulką. Te ostatnie rozdawane będą jedynie do 20 września.

W przypadku kiedy przed samym biegiem pozostaną jeszcze wolne miejsca, a jest to możliwe po szczegółowej weryfikacji wpisów i wpłat, będzie się można zapisać na bieg jeszcze 20 i 21 października w godzinach od 16 do 20 lub w dniu biegu w godzinach od 8 do 10 w biurze zawodów, które znajdować się będzie w hali Regionalnego Centrum Sportowego.

Najszybszy z uczestników otrzyma Lampkę Górniczą. Oprócz tego, tradycyjnie już przewidziano nagrody pieniężne. Za pierwsze miejsce w kategorii open i open kobiet to 3 tysiące złotych, miejsca drugie - 1900 zł, trzecie - 1600 zł. Trzy kolejne miejsca nagrodzone zostaną kolejno kwotami: 700 zł, 500 zł, 400 zł.

Oprócz biegu głównego odbędą się również biegi dzieci i młodzieży, Bieg Sztygarski na 1 milę oraz sztafety dyrektorska i międzyzakładowa.

Zdrowie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!