Auta stoczyły się pod Śnieżką! Szokujące nagranie internautów!

Wczoraj po czeskiej stronie Karkonoszy kierowcy walczyli ze śniegiem. Internauci nagrali jak samochody po prostu sunęły bezwładnie w dół zbocza pod Śnieżką!

Nagranie sunących ze zbocza góry samochodów udostępnili Internauci! Właściciele pojazdów musieli przeżyć prawdziwe chwile grozy! To nagranie szokuje!

HAK

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

09.01.2019, 09:36

Czy kierowcy byli trzeźwi?
Wiadomo coś na ten temat?

05.01.2019, 21:03

Łańcuchy na koła i jazda a jak się nie jest pewnym swoich umiejetnosci to skorzystać np.z pociągu.Z drugiej strony te auta naszpikowane elektryką i innymi udogodnieniami a ludzie jeździć nie potrafia...a do fiata małego czy innego auta bez tych wszystkich wspomagań czy abs,rds to się nauczą manewrów hehhehe

05.01.2019, 20:41

Jak mając quattro można się stoczyć z góry???No jak???Powinny być obowiązkowe kursy doszkalające z jazdy w trudnych warunkach. Ludzie tracą kasę na quattro i nie wiedzą co z tym można zrobić...

05.01.2019, 17:16

Uuu

04.01.2019, 22:59

Szok!!!

04.01.2019, 21:40

Czeki film, jak Czesi piszą, że wymagane są łańcuchy to nasi cwaniacy myślą, że tak jak w Polszy się im upiecze. Ciekawe co powiedzą jak Policja przyjedzie a ubezpieczyciel spyta o łańcuchy.

04.01.2019, 08:32

Jaj się w takich warunkach nie ma na kołach łańcuchów to poprostu jest się DEBILEM!!! Ich głupota

03.01.2019, 23:19

Oj joj cztero napędowe auteczko,pechozol a na drugi raz to w domu na dupie siedziec albo polske zwiedzac a nie czechy jakies.

03.01.2019, 22:46

Hamulec w podłogę i jedziemy!!!

03.01.2019, 22:21

To przerażające, czy nikt wcześniej nie widział że się zaczynają staczać? Takie ogulne znieczulenie panuje. A jak już się staczać zacznie to zazwyczaj kończy się to na dnie. I nie łatwo się z niego odbić.

03.01.2019, 21:16

KObieta miała szczęście ze ktoś ja odciągnął bo by się to mogło tragicznie skończyć.

03.01.2019, 20:34

Ale to było dobre.

03.01.2019, 19:50

To jakiś Czech kręcił nokią 3210?

03.01.2019, 19:12

IV

03.01.2019, 17:58

Ni

03.01.2019, 17:20

to taki Czeski Curling coś jak Czeski film ;)

03.01.2019, 17:00

ale urwał

03.01.2019, 16:29

Tez dałbym sie zabić za moje audi

03.01.2019, 15:55

Ciekawe czy ty swoje auto bys nie lapal

03.01.2019, 15:25

Nie pisz, ze jest Twoja bo wstyd sie przyznawac.

03.01.2019, 15:24

Nie pisz, ze jest Twoja bo wstyd sie przyznawac.

03.01.2019, 14:54

Tonę? Te auta ważą między 1800-2100 ... moja s6 c5 waży 2 tony